C13S042150 Epson Premium Semimatte Photo Paper Roll 24″x30.5M
The C13S042150 Epson Premium Semimatte 24 inch Photo Paper is a high-quality printing paper designed for professional photographers and graphic designers. Measuring 24 inches by 30.5 meters & weighing 260gsm, this roll offers a large and durable surface for printing high-resolution images with rich colors and deep blacks. This premium photo paper is perfect for producing exhibition-quality prints, fine art reproductions and other high-end photographic projects.
Whether you’re a professional photographer looking to create exhibition-quality prints, or a graphic designer producing high-end marketing materials, the C13S042150 Epson Premium Semimatte 24” Photo Paper Roll is an excellent choice for achieving outstanding results.
Discover Exclusive Deals and Updates! Contact Us
Stay connected with us! Follow us
Epson SureColor SC P900 Photo Printer
C13T47A200 Epson Singlepack Cyan UltraChrome Pro 10 Ink
C13S045051 Epson Traditional Photo Paper DIN A3+
Epson SureColor SC-P700 13" Photo Printer